Èetiri laka komada...
09.03.2011. - 21:30

Partizan bez problema savladao oslabljene Kuljane koji su se i nekako držali prvo poluvreme, da bi u nastavku šampion stigao do ubedljivih 4:0.
TejgoPartizan je od poèetka krenuo ofanzivno ka golu Kuljana i veæ nakon desetak minuta stigao do prednosti.

Odluèio se Petroviæ na udarac iz velike udaljenosti, lopta je stigla do Tejga koji nastavlja golgetersku seriju.

To je preseklo fudbalere Hajduka, mada su par puta pripretili, najbolju šansu je propustio Boškoviæ, a Komazec je stvarao probleme odbrani crno - belih sa nekoliko prodora.

Ipak, Partizan je mogao preko Vukiæa da poveæa prednost, nije šampion ubedljiv, ali je mnogo kvalitetniji od oslabljenog Hajduka.

KTomicako je meè odmicao domaæin pada, Adija je propustio još jednu priliku, a onda je, kao u Inðiji Partizan završio posao. Prvo je nakon akcije po desnoj strani i centaršuta Ilieva, Tomiæ savladao Braæa.

Onda je Pauljeviæ igrao rukom, penal koji je Raæa Petroviæ pretvorio u gol.

I na kraju, Šæepoviæ koji je zamenio Tejga je pokazao da je Stanojeviæ na slatkim mukama kada je izbor napadaèa u pitanju, lobovao je Braæa za 4:0.

Crno - beli su lagano dobili utakmicu, Kuljani bez snage u drugom poluvremenu, oslabljeni sa motivom, ali i bez mnogo znanja, pa je jasno da nisu uspeli da pariraju mnogo boljem rivalu.